| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Pocket Spring |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Pocketvering voor Bank Binnenvering Unit |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4 cm - 6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5 cm - 7,5 cm |
| Hoogte | 6 cm - 25 cm |
| Draaiingen | 4 - 7 Draaiingen |
| Aantal veren | Aangepast aan Klantvereisten |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of Aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en Gerold |
| Toepassing | Sofafabriek/Fabrikant |