| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | 1.4~1.8USD |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
De zakveer voor de bank is op maat gemaakt om aan de specifieke behoeften van de fabrikanten van de banken te voldoen.ervoor te zorgen dat het perfect past en het gewenste niveau van ondersteuning biedt.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Pocket Spring Of Sofa Inner Spring Eenheid |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |