| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | 1.4~1.8USD |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Onze Pocket Spring Coil is met precisie ontworpen om uitzonderlijk comfort en duurzaamheid te bieden voor sofa kussens.het integreert naadloos met verschillende sofa kussens, terwijl het onafhankelijke ondersteuning biedt door zijn innovatieve zakveerontwerp.
| Productnaam | Pocket Spring van de bank Inner Spring Unit |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4 - 6,5 cm |
| Middeldiameter | 4.5 - 7.5 cm |
| Hoogte | 6 - 25 cm |
| Draaien | 4 - 7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de eisen van de klant |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
| MOQ | Onderhandelbaar |