| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Matras pocketvering |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | 19.5-29USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Bestseller Hoge Koolstofdraad 10 Inch Matrasveer Leverancier Oprolbare Pocketvering Unit
Productomschrijving
| Productnaam | Matras Pocketvering |
| Materiaal | Hoge Koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaien | 4-7 Draaien |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| Zone | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Maat | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Matras Of Bank Fabriek/Fabrikant |
Pocketvering Matrassen Begrijpen
De pocketvering in een matras is een opmerkelijk kenmerk dat verbeterd comfort en ondersteuning aan uw slaap biedt. Deze veren zijn individueel verpakt in stoffen zakjes. Dit unieke ontwerp biedt verschillende voordelen.
Ten eerste biedt het individuele ondersteuning aan verschillende delen van uw lichaam. Wanneer u gaat liggen, reageert elke veer onafhankelijk en past zich aan uw vorm en gewichtsverdeling aan. Het helpt drukpunten te verlichten, vooral op uw schouders en heupen, waardoor u comfortabeler kunt slapen.
Als u bijvoorbeeld vaak woelt en draait 's nachts, kan een matras met pocketvering de verstoring minimaliseren, omdat deze zich aanpast aan uw bewegingen. Bovendien vermindert het pocketontwerp de bewegingsoverdracht. Dus, als uw partner beweegt, wordt u minder gestoord. Het bevordert ook een betere luchtcirculatie, waardoor de matras de hele nacht koel en droog blijft. Al deze factoren samen bieden u een superieure slaapervaring.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()