| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | 4' pocket spring van de bank |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.3-2.9USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Hoogwaardig zakspeldvoetstuk zakvoetsofa stoel zakvoetkussen
Productbeschrijvingen
| Productnaam | Pocket Spring Of Sofa Inner Spring Eenheid |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Ronddraaien |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
De spring van de bank is een belangrijk onderdeel van een hoogwaardige bank. Elke spring is individueel ingepakt in een stoffenzak, die een onafhankelijke steun biedt..Het past aan de vorm van je lichaam, vermindert de drukpunten en verbetert bovendien de levensduur van de bank.