| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | 1.4~1.8USD |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Pocketvering voor bank |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 draaiingen |
| Aantal spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of kan worden aangepast |
| Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |