| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring -eenheid |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Artikel 2 | Matras zakveer |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| De hoogte van de lente | 6-25 cm |
| Spiraaldraaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| Zone | 1/3/5/7 (op maat) |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Gebruik | Voor matrassen of banken Fabriek/fabrikant |
Opgericht in 2010, Foshan Gaoming Yirilom Household Co., Ltd is een professionele fabrikant gespecialiseerd in meubel accessoires, met inbegrip van variëteiten van bank zak veren, matras zak veren,kussenspookveren, matrassen, zigzagveren en andere meubeltoebehoren.
Onze fabriek is gevestigd in Foshan China, met een oppervlakte van 5000 vierkante meter en meer dan 50 technici met meer dan 13 jaar ervaring in meubel accessoires.onze producten worden beheerd in strikte overeenstemming met het ISO9001 kwaliteitsmanagementsysteem en alle items passeren SGS-certificering.
Wij zijn ervan overtuigd een breed assortiment producten aan te bieden dat aan uw eisen voldoet. Als u speciale afmetingen, kleuren, materialen of andere eisen heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.We kunnen aanpassingen aanbieden en markten ontwikkelen speciaal voor u.We zullen je oprechte partner in China zijn.