| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring voor kussen |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.2~1.5/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerde gewalste verpakkingen:10-20 stuks/verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Verpakte zakspeldveer |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 00,9 mm tot 1,2 mm |
| Kopdiameter | 40,5-5,0 cm |
| Middeldiameter | 5.2-5.5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Ronddraaien |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | 500 stuks |
| Geweven stof | 50-100g/m2Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor kussensfabriek/fabrikant |
De kussenspring is een beetje als een matras zakveer ontworpen, dit komt doordat miniatuur zakveren in het hart van het kussen liggen.Deze veren zorgen voor een flexibele steun om ervoor te zorgen dat je kussen nooit plat gaatHet houdt je hoofd en nek volledig ondersteund en comfortabel de hele nacht.Elk van de veren is ingepakt in zijn eigen beschermende zak en de hele veren eenheid is omgeven door zachte en comfortabele holle vezelsHet kussen is omhuld in een gladde 100% katoenen hoes die van nature ademend en koel is.
Onze op maat gemaakte kussenspocket veren zijn een premium beddengoed onderdeel ontworpen voor de comfort lagen van high-end matrassen en toppers.10,0 mm staaldraaddiameterDeze micro-veren zijn afzonderlijk ingebouwd in niet-geweven zakken.een drukverlichting van de lichaamscontouren en een ongeëvenaard bewegingsisolatieZe zijn het geheim achter veel luxe matrasmerken' pluis, wolk-achtige gevoel.