| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Sofa Pocket Springs |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Stalen diameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 5.3-6 cm |
| Middeldiameter | 60,5-7,0 cm |
| De hoogte van de lente | 6-18 cm |
| Spullen draaien | 5 tot 7 beurten |
| Coils tellen | Aan de klant vereisten aangepast |
| Minimale bestelhoeveelheid | 200 stuks |
| Gewicht van de stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Lengte Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Gecomprimeerd en gewalst |
| FOB-haven | Guangzhou/Shenzhen |