| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Op Maat Gemaakte Pocketvering voor Banken |
| Materiaal | Stalen Draad |
| Staaldiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Diameter Kop | 5,3 cm - 6 cm |
| Diameter Midden | 6,5 cm - 7,0 cm |
| Veerhoogte | 77 mm - 229 mm (3" - 9") |
| Aantal Wikkelingen | 4 - 7 Wikkelingen |
| Aantal Spiraalveren | Op maat gemaakt volgens klantvereisten |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 200 Stuks |
| Stofgewicht | 65 g/m² - 100 g/m² of Op Maat Gemaakt |
| Lengte Maat | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of Op Maat Gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en Opgerold |
| FOB Haven | Guangzhou / Shenzhen |