| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Gecomprimeerde Sofa Pocketvering |
| Materiaal | Stalen Draad |
| Staaldiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 5.3-6cm |
| Middendiameter | 6.5-7.0cm |
| Veerhoogte | 77-229mm (3-9") |
| Spoelen Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spoelen | Aanpasbaar aan klantvereisten |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 200 Stuks |
| Stofgewicht | 65-100g/m² of Aanpasbaar |
| Lengte Maat | Elke Maat Beschikbaar |
| Kleur Opties | Wit, Blauw of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en Opgerold |
| FOB Haven | Guangzhou/Shenzhen |