| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Bankzitting Pocket Coils Lente |
| Materiaal | Staaldraad |
| Staaldiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 5,3-6 cm |
| Middelste diameter | 6,5-7,0 cm |
| Lente hoogte | 6-25 cm |
| Spoelen draait | 4-7 beurten |
| Spoelen tellen | Aangepast volgens de eisen van de klant |
| MOQ | 200 stuks |
| Gewicht van de stof | 65-100g/㎡ of aangepast |
| Lengte Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en gerold |
| FOB-poort | Guangzhou/Shenzhen |