| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Premium pocketvering unit speciaal ontworpen voor bankmeubilair, die superieure ondersteuning en comfort biedt.
| Productnaam | Pocketvering Unit voor Bank |
| Materiaal | Stalen Draad |
| Staaldiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 5,3 cm - 6 cm |
| Middendiameter | 6,5 cm - 7,0 cm |
| Veerhoogte | 6 cm - 25 cm |
| Spoed Draaien | 4 - 7 Draaien |
| Aantal Spoelen | Aangepast aan de eisen van de klant |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 200 Stuks |
| Stofgewicht | 65 g/m² - 100 g/m² of aangepast |
| Lengte Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| FOB Haven | Guangzhou |