| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Pocketvering voor Sofa |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Staaldiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4 cm - 6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5 cm - 7,5 cm |
| Veerhoogte | 6 cm - 25 cm |
| Spoelen Draaien | 4 - 7 Draaien |
| Aantal Spoelen | Aangepast aan de eisen van de klant |
| Stofgewicht | 65 g/m² - 100 g/m² of aangepast |
| Lengte Maat | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Gebruik | Voor sofafabriek en fabrikant |
| Minimale Bestelhoeveelheid | Onderhandelbaar |