| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm - 2.3mm |
| Kopdiameter | 4cm - 6.5cm |
| Middendiameter | 4.5cm - 7.5cm |
| Hoogte | 6cm - 25cm |
| Draaien | 4 - 7 Draaien |
| Aantal spoelen | Aangepast aan de eisen van de klant |
| Geweven stof | 65-100g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Bankfabriek en fabrikant |
| MOQ | Onderhandelbaar |