| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Pocket Spring |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Sofa Pocket Spring |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Hoofddiameter | 4 cm - 6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5 cm - 7,5 cm |
| Hoogte | 6 cm - 25 cm |
| Draaiingen | 4 - 7 Draaiingen |
| Aantal spoelen | Aangepast aan de eisen van de klant |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |