| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Hoogwaardige pocketvering speciaal ontworpen voor de productie van banken, met superieur comfort en duurzaamheid en volledige aanpassingsmogelijkheden.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 slagen |
| Aantal spoelen | Volgens klantvereisten |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of op maat gemaakt |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |
| MOQ | Onderhandelbaar |