| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Matras pocketvering |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Hoog koolstofstaal 2,3 mm met non-woven stof Matrasveren Pocketvering Unit
Productomschrijving
| Productnaam | Matras Pocketveren |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 slagen |
| Aantal veren | Volgens de vraag van de klant |
| Zones | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of kan worden aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor Matras- of Sofafabriek/Fabrikant |
Pocketveren vormen zich naar de vorm van uw lichaam en bieden volledige ondersteuning aan het lichaam, vooral de schouders en rug, zodat u zich comfortabel voelt tijdens het slapen. Pocketveren helpen ook bij het verminderen van de druk op gebieden met hoge druk, zoals de schouders en de rug.