| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Custom Full Size 2,0mm Stalen Draad 18cm Hoogte Witte Matras Pocket Spring Coil Unit
Productbeschrijving
| Productnaam | Matraspocket Spring Coil Unit |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 Ronddraaien |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| Zone | 1/3/5/7 (op maat) |
| Geweven stof | 65-100 g/m2Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor matrassen of banken Fabriek/fabrikant |
Pocket innersprings diversiteit en comfort om aan de hoogste eisen te voldoen.
Pocket inner springs zijn meesters van flexibiliteit: door de veren in afzonderlijk gescheiden zakken van stof te plaatsen, worden rijen veren gevormd, die met elkaar verbonden zijn.De veren in de zakken kunnen individueel bewegen, waardoor er een hoge mate van ergonomische aanpasbaarheid ontstaat en dus een uitstekende lichaamsondersteuning.