| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 39~50/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
| Productnaam | Pocketveer Unit |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal veren | Volgens klantvraag |
| Zone | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor matras- of sofafabriek/fabrikant |
Specifiek ontworpen voor queen- en king-size matrassen, combineert dit innovatieve veersysteem uitzonderlijke ondersteuning, bewegingsisolatie en duurzaamheid. Ideaal voor luxe en orthopedische matrassen, de royale hoogte van 18 cm zorgt voor diepe ondersteuning en verbeterd comfort, terwijl de geïndividualiseerde pockets precieze lichaamscontouring bieden.