| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Bank pocketveer |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Gepersonaliseerde L-vorm Pocket Coil Spring Pocket Spring voor sofa
Productbeschrijvingen
| Productnaam | Pocket Spring Of Sofa Inner Spring Eenheid |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 5-25 cm |
| Draaien | 4-7 Ronddraaien |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelen |
| Geweven stof | 65-100 g/m2Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
| Toepassing | Voor de fabrikant van de bank |
De zakveer heeft een aantal opmerkelijke voordelen.
Het isbiedt superieure individuele ondersteuningHet is de eerste keer dat een motor met een verlichting van de spanningspunten wordt gebruikt, omdat elke veer onafhankelijk werkt en zich nauwkeurig aanpast aan de contouren van het lichaam en de gewichtsverdeling.vermindert de beweging overdrachtHet is een zeer goed systeem voor het opstellen van een lijst van de verschillende soorten slaaptoestellen, zodat de bewegingen van één persoon op de bank een minimale impact hebben op de andere personen.biedt uitstekende duurzaamheid en veerkracht, behoudt zijn prestaties en vorm ook na langdurig gebruik.helpt bij het verminderen van lawaaibij gebruik een stiller en rustiger zitomgeving creëren.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()