| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| Prijs: | USD 39~50/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram,D/A,D/P |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Micro Pocketvering Unit |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 3cm |
| Middendiameter | 3cm |
| Hoogte | 4cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Coils | Volgens klantvraag |
| Zone | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven Stof | 65-100g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor matras- of bankfabriek/fabrikant |