| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Hoogwaardige zakvoeten die speciaal ontworpen zijn voor de productie van banken, die superieur comfort en duurzaamheid bieden door aanpasbare specificaties en premium materialen.
| Productnaam | Pocket Spring Of Sofa Inner Spring Eenheid |
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 Of kan worden aangepast |
| Grootte | Alle grootte beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | Samengedrukt en gerold |
Ideaal voor sofafabrikanten en meubelfabrieken die op zoek zijn naar kwalitatief hoogwaardige, aanpasbare veren die uitzonderlijk comfort en duurzame prestaties bieden.