| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring voor sofa kussen |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 1.48-1.50USD |
| Verpakkingsdetails: | Gecomprimeerd of gerold |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Productnaam | Pocket Spring Voor Sofa |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm-2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven stof | 65-100 g/m² of kan worden aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en Gerold |
| Toepassing | Voor Sofa Fabriek/Fabrikant |
Pocketveren (ook bekend als Marshall-coils of ingekapselde veren) zijn individuele stoffen zakjes, elk met een enkele veer. Ze werken onafhankelijk en bieden gerichte ondersteuning door zich aan te passen aan de lichaamsvorm en beweging te isoleren. Dit is een aanzienlijke verbetering ten opzichte van een continue veerunit en is een belangrijk kenmerk in de productie van middelgrote tot high-end sofa's.
Een "Medium Firmness" beoordeling biedt een veelzijdige balans tussen ondersteuning en comfort, en spreekt het breedste marktsegment aan.