| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Op maat gemaakte L-vormige sectioneel gesneden bank met zakveer ontworpen voor uitstekend comfort en duurzaamheid in meubelproductie.
| Productnaam | Gepersonaliseerde L-vormige sectionaire bank zakveer |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klant |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of op maat |
| Grootte | Elk formaat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor een bankfabriek/fabrikant |
Deze Custom 70 Steel Wire Pocket Springs zijn ontworpen om een zeer zacht, pluis en zeer flexibel ondersteuningssysteem te creëren.