| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Plastic bevestigingsclip strip |
| MOQ: | 20rolls |
| Prijs: | USD20~16 Per Roll |
| Verpakkingsdetails: | Verpakking in rollen |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Artikel | Plastic Clipstrip voor Zigzagveer |
|---|---|
| Materiaal | Nylon, PP |
| Gebruik | Bevestigen van de Zigzagveer |
| Merknaam | YIRILOM |
| Modelnummer | Plastic Clips Strip Voor Zigzagveer |
| Lengte | 200m/Rol |
| Knoopafstand | 10cm, 12cm, 15cm |
| Gewicht | 16kg/rol |
De eenheidsprijs op de website is alleen ter referentie. Aangezien dit een product op maat is, is de werkelijke prijs afhankelijk van specifieke maateisen. Geef uw vereiste maat en hoeveelheid op voor een nauwkeurige offerte.