| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Pocket Spring voor sofa kussen |
|---|---|
| Materiaal | Draad van koolstofzuur |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middeldiameter | 40,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaien | 4-7 bochten |
| Coils tellen | Volgens de vraag van de klanten |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Geweven stof | 65-100 g/m2 of kan worden aangepast |
| Grootte | Elk formaat beschikbaar |
| Kleur | Wit, blauw of op maat |
| Verpakking | gecomprimeerd en gewalst |
| Toepassing | Voor een bankfabriek/fabrikant |
Het is zeer onwaarschijnlijk dat je een aangepaste bron als deze nodig hebt voor individuele projecten.
SamenvattingDit product specificeert een zachte, pluche, op maat gemaakte comfortveer die bestemd is voor gebruik in niet-dragende delen van high-end banken.met een breedte van niet meer dan 50 mm,.