| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | 1.4~1.8USD |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Pocketvering van Bank Binnenvering Unit |
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Coils | Volgens klantvereisten |
| Geweven Stof | 65-100g/m² of aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw of aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor bankfabriek/fabrikant |
| MOQ | Onderhandelbaar |