| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | Sofa Pocket Spring |
| MOQ: | 100PCS |
| Prijs: | 1.4~1.8USD |
| Verpakkingsdetails: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Vlamtype | Pocket Spring |
|---|---|
| Middeldiameter | 6.5cm - 7.0cm |
| Kerndiameter | 6 cm - 7 cm |
| Stalen diameter | 1.6mm |
| Certificering | SGS-gecertificeerd |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 stuks |
|---|---|
| Prijsbereik | $1.40 - $1.80 USD |
| Leveringstermijn | 7-15 dagen |
| Maandelijkse aanvoercapaciteit | 8,000,000 stuks |
| Garantie | 10 jaar |
| Verpakkingstype | Hoeveelheid per verpakking |
|---|---|
| Verpakkingen in gewalste vorm | 10-20 stuks |
| Compressieverpakking | 10-15 stuks |