| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Matras Pocketvering |
|---|---|
| Materiaal | Stalen Draad En Stof |
| Diameter | 1.8mm-2.3mm |
| Veerdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Veerhoogte | 6-25cm |
| Veerwindingen | 4-7 Windingen |
| Aantal Spoelen | Volgens de vraag van klanten |
| Type | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Lengte | Aangepast |
| Kleurtype | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Gerold |
| Gebruik voor | Voor Matras Of Sofa Fabriek/Fabrikant |