| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Matras Pocketveer Gecomprimeerde Veerunit |
|---|---|
| Materiaal | Hoog koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1,0 mm - 2,3 mm |
| Kopdiameter | 4-6,5 cm |
| Middendiameter | 4,5-7,5 cm |
| Hoogte | 6-25 cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal veren | Volgens de vraag van de klant |
| Zone | 1/3/5/7 (Aangepast) |
| Geweven stof | 65-100 g/m² Of Kan Worden Aangepast |
| Afmeting | Elke maat beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Aangepast |
| Verpakking | Gecomprimeerd en opgerold |
| Toepassing | Voor Matras- of Sofafabriek/Fabrikant |
Een pocketveringmatras is een populaire keuze voor veel mensen die de kwaliteit van hun slaap willen verbeteren. Een kwalitatief goede pocketveringmatras kan een reeks voordelen bieden, zoals verbeterde ondersteuning, drukverlichting en bewegingsisolatie. Zoals bij elk type matras zijn er echter ook enkele nadelen. We onderzoeken de voor- en nadelen van een pocketveringmatras, zodat u kunt beslissen of het de juiste keuze voor u is.
De pocketveren in een matras van hoge kwaliteit kunnen helpen om het gewicht gelijkmatig te verdelen, wat zorgt voor uitstekend comfort en ondersteuning, ongeacht uw slaaphouding.
Eerder hebben we vermeld dat pocketveren bedekt zijn met een laag latex of traagschuim om het comfort van de matras te verbeteren. Dit is een belangrijke factor om te overwegen bij het kopen van een bed.