| Merknaam: | Yirilom |
| Modelnummer: | MTT-054 |
| MOQ: | 20 stuks |
| Prijs: | USD 15~25/PCS |
| Verpakkingsdetails: | Gewalste verpakking: 10-20 stuks per verpakking, gecomprimeerde verpakking: 10-15 stuks per verpakki |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Matrasveer Unit |
| Materiaal | Koolstofstaaldraad |
| Draaddiameter | 1.0mm-2.3mm |
| Kopdiameter | 4-6.5cm |
| Middendiameter | 4.5-7.5cm |
| Hoogte | 6-25cm |
| Draaiingen | 4-7 Draaiingen |
| Aantal Spiraalveren | Volgens de vraag van de klant |
| Zones | 1/3/5/7 (Op Maat) |
| Geweven Stof | 65-100g/m² Of Kan Op Maat Worden Gemaakt |
| Afmeting | Elke Afmeting Beschikbaar |
| Kleur | Wit, Blauw Of Op Maat Gemaakt |
| Verpakking | Gecomprimeerd En Opgerold |
| Toepassing | Voor Matras Of Bank Fabriek/Fabrikant |
Wij zijn een leverancier van pocketveren gevestigd in Foshan, Guangdong, en een goed gefinancierd privébedrijf met een passie voor productie in China.
Een doelgerichte aanpak om alleen te investeren in nieuwe machines en geautomatiseerde productiesystemen voor pocketveren is een belangrijke factor bij componenten. Het verwerven van de nieuwste high-speed computergestuurde machines voor het wikkelen en assembleren van veren stelt ons in staat om efficiënt een breed en gevarieerd assortiment producten te produceren met minimale stilstand.
Deze technologie controleert constant elke rij spoelen en unit automatisch, wat zorgt voor het hoogste niveau van kwaliteit en consistentie.
Met ons team van deskundige en ervaren mensen en onze volledig geautomatiseerde systemen werken we eraan om consequent hoogwaardige pocketveren te produceren.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()